УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Діяльність » протидія корупції » Повідомлення про корупцію

Повідомлення про корупцію

Служба автомобільних доріг у Харківській області забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про порушення вимог антикорупційного законодавства.

В повідомленні про корупцію, в інформації про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції», (надалі Закон) обов’язково слід зазначити: з ким пов’язана подія (орган державної влади, державна організація, установа тощо), дата події, ПІБ працівника, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, його посада та назва структурного підрозділу, суть проблеми, а також підкріпити відповідні докази.

Повідомлення про порушення антикорупційного законодавства також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно). Вимоги до анонімних повідомлень про порушення Закону та порядок їх розгляду визначаються Законом.

Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

 

Повідомити про корупційне правопорушення:
адреса електронної пошти для здійснення повідомлень: kh_sad@ukravtodor.gov.ua, kh.antycor@gmail.com
або за тел. (057) 336-84-22.
Телефон працює: понеділок – четвер з 7-45 до 16.30, п’ятниця – з 7-45 до 15.30. Перерва з 12.00 до 12.45. Субота, неділя – вихідні дні.
Відповідальна особа: уповноважений  з питань  запобігання та виявлення корупції Луценко М.В.

Крім цього, можна повідомити в Укравтодор за номером (044) 287-61-35, та на електрону пошту antycor@ukravtodor.gov.ua

Файли для завантажування

Положення про викривачів (pdf, 2.89 Мб)
Бланк (docx, 16.9 Кб)