УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Діяльність » оголошення » Повідомлення про наміри будівництва транспортної розв’язки на автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ–Харків–Довжанський (на Ростов-на-Дону), км 462+000 в Харківському районі

Повідомлення про наміри будівництва транспортної розв’язки на автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ–Харків–Довжанський (на Ростов-на-Дону), км 462+000 в Харківському районі

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Служба автомобільних доріг у Харківській області (адреса: вул. Ахсарова, 2, м. Харків, 61202, тел. (057) 336-83-28, (057) 336-73-39, kh_press@ukravtodor.gov.ua) повідомляє про наміри будівництва транспортної розв’язки на автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на Ростов-на-Дону), км 462+000 в Харківському районі, Харківської області згідно зі зміною та доповненням до завдання на роектування № 20-1/09 від 27.05.2009 р. Будівництво транспортної розв’язки дасть можливість при значному рості інтенсивності руху в майбутньому, зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод в місці примикання дороги державного значення М-29 Харків-Красноград-Перещепине(М-18)  до автомобільної дороги держаного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на Ростов-на-Дону), км 462+000 , поліпшити комфорт проїзду і швидкість; вдосконалити транспортну інфраструктуру Харківської області та підвищити рівні екологічної та дорожньої безпеки. Технічні і технологічні дані транспортної розв’язки: Клас розв’язки – І, з перехідно-швидкісними смугами на дорогах, що перетинаються. Ширину проїзної части на з’їздах – 7,0 м. Категорія доріг, що перетинають І-б – ІІ, на перспективу І-а – I-а. Передбачені варіанти схеми транспортної розв’язки та конструкції дорожнього одягу. Проектні рішення розробляються відповідно до вимог ДБН, санітарно-гігієнічних норм та правил, та забезпечують виконання охоронних, відновлювальних і захисних заходів. Будівництво об’єкта буде супроводжуватись впливом на атмосферне повітря відпрацьованих газів від будівельних машин та автотранспорту. Основними видами впливу на компоненти природного середовища під час експлуатації транспортної розв’язки є забруднення навколишнього середовища викидами відпрацьованих газів двигунів автомобілів, шумове навантаження. Проектні рішення щодо будівництва транспортної розв’язки передбачають комплекс заходів із захисту навколишнього середовища. На всіх етапах будівництва та експлуатації відсутні джерела, які впливають на клімат та мікроклімат. Процес поводження з відходами, що утворяться в період будівництва та експлуатації об'єкту, включає в себе наступні етапи: накопичення та тимчасове зберігання, транспортування, переробку (знешкодження, утилізація, використання в якості вторинної сировини) або захоронення відповідно до вимог Закону України «Про відходи». В період експлуатації транспортної розв’язки будуть укладені необхідні договори з організаціями, що володіють ліцензією на подальше розміщення відходів.

Пропозиції та зауваження просимо направляти протягом 30 днів з дати публікації за адресою: 61202, м. Харків, вул. Ахсарова, 2, Служба автомобільних доріг Харківській області, тел. (057) 336-83-28, (057) 336-73-39, kh_press@ukravtodor.gov.ua.

Громадські обговорення проекту відбуватимуться в приміщенні Служби автомобільних доріг у Харківській області через 30 днів після публікації в ЗМІ.

Особа, яка здійснює зв'язок  з  подачі питань та  пропозиції згідно Заяви про наміри  – Радченко Галина Василівна,  начальник інвестиційно-кошторисного відділу,  вул. Ахсарова, 2, кім. 215, м. Харків, 61202, т. (057) 336-73-39, ф.(057) 336-80-55.