УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Діяльність » обмеження руху, перекриття доріг » Заборона проїзду вантажного транзитного автотранспорту на греблею Дніпровської ГЕС та частково з 7.00 год. до 21.00 год. через І, ІІ мостами Преображенського у Запорізькій області

Заборона проїзду вантажного транзитного автотранспорту на греблею Дніпровської ГЕС та частково з 7.00 год. до 21.00 год. через І, ІІ мостами Преображенського у Запорізькій області

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що згідно Рішення Виконавчого комітету Запорізької міської ради від 11.02.2019 №42 «Про організацію руху транспорту через греблю Дніпровської ГЕС та І, ІІ мосту Преображенського" відбудеться заборона проїзду вантажного транзитного автотранспорту на греблею Дніпровської ГЕС та частково з 7.00 год. до 21.00 год. через І, ІІ мостами Преображенського.

     Для вибору оптимального маршруту водіями вантажного транзитного транспорту, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області повідомлено регіональні Служби інших областей, з яких здійснюється основний транзитний рух транспорту через м. Запоріжжя, про заборону руху по греблі Дніпровської ГЕС та частково з 7.00 год. до 21.00 год. через І, ІІ мостами Преображенського вантажного транзитного транспорту, з проханням встановити відповідні дорожні знаки на дорогах Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Н-15 Запоріжжя – Донецьк, Р-73 /Н-08/ - Нікополь та повідомити водіїв та керівників транспортних підприємств через засоби масової інформації та на власних web – сайтах, задля правильного планування маршрутів.

      Постійний контроль за дотриманням водіями вантажного транзитного автотранспорту буде здійснюватися постійно діючими постами Патрульної поліції.