УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Громадськості » громадська рада » Збори Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області від 22.05.2020 року

Збори Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області від 22.05.2020 року

ПРОТОКОЛ   № 01

зборів Громадської Ради

при Службі автомобільних доріг у Харківській області

від 22.05.2020 року

Місце проведення - Служба автомобільних доріг у Харківській області

м. Харків, вул. Ахсарова 2,  2 поверх, кімната № 204

Присутні:
-    Макеєва А.Г. – Голова Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області;
-    Лушнікова О.М. – Заступник Голови Громадської ради при Службі   автомобільних доріг у Харківській області;
-    Ледяйкін Ю.О. –  член Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області, заступник начальника з фінансово економічних питань Служби автомобільних доріг у Харківській області;
-    Луценко М.В. – член Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області, провідний уповноважений з антикорупційної діяльності;
-    Таран А.І. – секретар Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області, фахівець зі ЗМІ Служби автомобільних доріг у Харківській області.


Запрошені:
-    Богатира М.І. заступник начальника Служби з ремонту та експлуатаційного утримання доріг
-    Ковака С.В. заступник начальника Служби з безпеки руху


1.    Підсумкове засідання  Громадської ради.
 Щорічний звіт про діяльність  Громадської ради за 2019 рік.

В ході підсумкового засідання, голова Громадської ради Макеєва А.Г.  надала детальну інформацію, щодо виконання планів, які були доведені на 2019 рік.

 На 2019 рік планувалися та були здійснені такі заходи:

Здійснення контролю за  виконанням обсягу фінансування дорожньої галузі у  2019 році;
Проведення засідань робочих органів  Громадської ради;
Розгляд  листів і звернень громадян, надісланих членам Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області;
Висвітлення діяльності Служби  автомобільних доріг у Харківській області на офіційному веб- сайті Служби  та інших інформаційних джерел;
Громадське обговорення проектів нормативно - правових актів;
Про умови праці працівників дорожніх підприємств Харківської області та стан реформування дорожньої галузі;
Здійснення контролю за роботою дорожньої галузі Харківської області;
Здійснення громадського контролю за проведенням тендерних процедур;
В ході обговорювання підсумкового засідання голова Громадської ради освітлива всі питання по кожному важливому об’єкту поточного середнього  ремонту автомобільних доріг загального користування, обсяги  бюджетних коштів які були використані для їх фінансування, згідно з розпорядженнями та Постановами КМУ на 2019 рік.

                                   Інформацію прийнято до відома.

2.    Інформація  заступника начальника Служби з фінансово – економічних питань  Ледяйкіна Ю.О. щодо фінансування робіт у 2019 році.
В ході обговорювання підсумкового засідання Ледяйкін  Ю.О. освітлив всі питання по кожному важливому об’єкту поточного середнього та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, обсяги  бюджетних коштів для їх фінансування. Надав звіт «Підсумки діяльності Служби автомобільних доріг у Харківській області за 2019 рік та плани Служби автомобільних доріг у Харківській області на 2020 рік», який наведено у додатку № 1 до Протоколу.
                                 
                                   Інформацію прийнято до відома.

3.    Інформація заступника начальника Служби з безпеки руху Коваки С.В. щодо ремонту штучних споруд у 2019 році.

Ковака С.В. доповнив виступ Ледяйкін  Ю.О. в частині ремонту штучних споруд.

                                   Інформацію прийнято до відома.

4.    Інформація  заступника начальника Служби з ремонту та експлуатаційного утримання доріг Богатира М.І. щодо експлуатації автошляхів в зимовий період.

Богатир М.І. доповнив виступ Ледяйкін  Ю.О. в частині сталого функціонування мережі доріг загального користування та безперебійних умов руху на них. Розповів щодо належної експлуатації в зимовий період автошляхів й інших об’єктів дорожнього господарства.

                                   Інформацію прийнято до відома.

5.    Підведення підсумків роботи Громадської ради за звітний 2019 рік  Головою Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області Макеєвою А.Г. та інформація стосовно закінчення строку  повноважень складу діючої Громадської ради.

В ході доповіді Голова ГР нагадала про те що, згідно "Положення про Громадську раду при Службі  автомобільних доріг у Харківській області" закінчився строк  повноважень складу діючої Громадської ради (2018-2020 роки).
Громадська рада  була сформована 23 травня 2018 року. Строк її повноважень - 2 роки.

Вона була утворена для забезпечення участі громадян у вирішенні питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування Харківської області, здійснення громадського контролю за діяльністю Служби автомобільних доріг у Харківській області.
 У своїй діяльності Громадська рада керувалася Конституцією України та законами України, актами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно - правовими актами, а також Положенням та Регламентом Громадської ради.
Відповідно до "Положення про Громадську раду при Службі  автомобільних доріг у Харківській області" інформацію про закінчення строку  повноважень складу діючої Громадської ради (2018-2020 роки) буде розміщено на сайті Служби.

Інформацію прийнято до відома.

Макеєва А.Г. наголосила на тому, що реалізація проекту «Велике будівництво 2020» має бути продовжена, але з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину з протидії поширенню коронавірусу, як наголосив Президент Володимир Зеленський під час селекторної наради з міськими головами обласних центрів та головами ОДА.
Інформацію прийнято до відома.


Голова
Громадської  ради                                                          А.Г. Макеєва

Секретар
Громадської  ради                                                          А.І. Таран