Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Громадськості » громадська рада » Збори Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області від 29.01.2019 року

Збори Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області від 29.01.2019 року

ПРОТОКОЛ   № 01   

 від 29.01.2019 року

Підсумкове  засідання Громадської Ради

при Службі автомобільних доріг у Харківській області за звітний  2018 рік.

 

Місце проведення - Служба автомобільних доріг у Харківській області

м. Харків, вул. Ахсарова 2,  2 поверх, кімната № 204

 

Присутні:

  • Макеєва А.Г. – заступник Голови Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області;
  • Лушнікова О.М. – член Громадської ради при Службіавтомобільних доріг у Харківській області;
  • Ледяйкін Ю.О. –  член Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області, заступник начальника Служби з фінансово - економічних питань;
  • Таран А.І. – секретар Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області, фахівець зі ЗМІ Служби автомобільних доріг у Харківській області;

Запрошені:

  • Пляка С.М. – перший заступник начальника Служби;
  • Луценко М.В. – провідний уповноважений з антикорупційної діяльності;
  • Богатир М.І.- заступник начальника Служби з ремонту та експлуатаційного утримання доріг;
  • Ковака С.В. – начальник відділу з ремонту, експлуатаційного утримання доріг, штучних споруд та безпеки руху.

Дострокове переобрання Голови Громадської ради у зв’язку зі смертю Гусакова В.В.

У зв’язку зі смертю Голови Громадської ради Гусакова В.В. і припинення його членства, обрано нову Голову Громадської ради Макеєву А.Г. Заступником Голови обрано Лушнікову О.М.

Члени Громадської ради проголосувалиодноголосно

Інформація першого заступника начальника Служби Пляки С.М. про виконані роботи на автомобільних дорогах державного значення у Харківській області у 2018 році.

В ході заслуховування, Сергій Михайлович надав детальну інформацію, щодо виконаних робіт та джерел їх фінансування. В ході обговорювання підсумкового засідання освітлив всі питання по кожному важливому об’єкту поточного середнього та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, обсяги  бюджетних коштів для їх фінансування. Надав звіт «Підсумки діяльності Служби автомобільних доріг у Харківській області за 2018 рік та плани Служби автомобільних доріг у Харківській області на 2019 рік», який наведено у додатку № 1 до Протоколу.

Інформація  заступника начальника Служби з фінансово – економічних питань  Ледяйкіна Ю.О. щодо фінансування робіт у 2018 році.

Юрій Олександрович доповнив виступ Пляки С.М. в частині фінансування на мережі доріг державного значення.

Інформація начальника відділу з ремонту, експлуатаційного утримання доріг, штучних споруд та безпеки руху Коваки С.В. щодо ремонту штучних споруд у 2018 році.

Сергій Вікторович доповнив виступ Пляки С.М. в частині ремонту штучних споруд.

Інформація  заступника начальника Служби з ремонту та експлуатаційного утримання доріг Богатира М.І. щодо експлуатації автошляхів в зимовий період.

Михайло Іванович доповнив виступ Пляки С.М. в частині сталого функціонування мережі доріг загального користування та безперебійних умов руху на них. Розповів щодо належної експлуатації в зимовий період автошляхів й інших об’єктів дорожнього господарства.

Інформацію прийнято до відома.

Представникам  Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській було відзвітовано, що керівництво Служби та Харківського облавтодору приділяє особливу увагу зимовому утриманню. Укладені договори на залучення техніки сторонніх організацій  у разі ускладнення погодних умов. Підготовлені бази для зберігання протиожеледних матеріалів та тимчасові майданчики для відстою автотранспорту.

Введення до складу Громадської ради представника від Службиавтомобільних доріг у Харківській області Луценко М.В.

Пропозиція  Ледяйкіна Юрія Олександровича щодо введення  до складу Громадської ради представника Служби  автомобільних доріг у Харківській області Луценко М.В. – провідного уповноваженого з антикорупційної діяльності.

Проголосували  одноголосно

Підведення підсумків роботи Громадської ради за звітний 2018 рік Головою Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області Макеєвою А.Г.

В ході доповіді Голова запропонувала проект плану роботи Громадської ради на 2019 рік із щоквартальною розбивкою. Наведено у додатку № 2 до Протоколу.
Вирішили: План роботи Громадської ради на 2019 рік затвердити.

Проголосували одноголосно

Поточні питання.
Членами Громадської ради  запропоновано провести наступне засідання  в  квітні 2019 року.

Проголосували  одноголосно

 


Голова
Громадської  ради                                                          А.Г. Макеєва

Секретар
Громадської  ради                                                          А.І. Таран