УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » події » 17 січня 2019 року відбудеться спільна нарада Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП "Дороги Харківщини" та ДП "Харківський облавтодор" по обслуговуванню доріг у зимовий період

17 січня 2019 року відбудеться спільна нарада Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП "Дороги Харківщини" та ДП "Харківський облавтодор" по обслуговуванню доріг у зимовий період

Відбудеться нарада Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП "Дороги Харківщини" та ДП "Харківський облавтодор" по обслуговуванню доріг у зимовий період та підготовка асфальтобетонних заводів та бригад до виконання робіт з ямкового ремонту.

На порядку денному такі питання:
I. Інформація про хід виконання виробничих планів на 2019 рік по зимовому утриманню доріг та підготовка до ліквідації ямковості на дорогах державного значення. Про підвищення кваліфікації працівників кожного підприємства. Щодо альтернативних шляхів розвитку філій ДП "Харківський облавтодор".
II. Інформація про хід виконання виробничих планів на автомобільних дорогах місцевого значення 2019 року. Роботи по експлуатаційному утриманню та поточному ремонту на дорогах місцевого значення.
ІII. Інформація про особливості роботи ДП "Харківський облавтодор" у зимовий період. Виконання планів доведених Службою автомобільних доріг у Харківській області та ДП "Дороги Харківщини".
IV. Інформація про підготовку асфальтобетонних заводів та бригад до виконання робіт по експлуатаційному утриманню та поточному ремонту автомобільних доріг загального користування.
V. Інформація про безпеку руху на мережі доріг та на власному транспорту, а також про введення нового стандарту з безпеки дорожнього руху.