УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » події » З 12 по 17 травня 2020 року проходить 1-й етап Тижня безпеки дорожнього руху

З 12 по 17 травня 2020 року проходить 1-й етап Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, згідно Резолюцій ООН №66/260 від 23.05.2012 і №68/269 від 29.04.2014 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, за ініциативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України з 12 по 17 травня 2020 року в Україні проводиться 1-й етап Тижня безпеки дорожнього руху.

Оскільки Тиждень проходить в онлайн режимі, відеозвернення з нагоди його проведення записали представники профільних державних відомств, установ та організацій, парламентарі, члени громадських та бізнес структур, чия діяльність пов'язана з безпекою на транспорті. Від Укравтодору виступив начальник управління експлуатації доріг Олег Федоренко.

У їх відеозверненнях – не лише про Тиждень, але й про стан справ та намічені плани. І, безумовно, про необхідність дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі. Бо відповідальність на дорозі залежить від кожного, а ціна нехтування та помилки – занадто висока: http://dopomogadtp.com/en/videozvernennia-z-nahody-tyzhnia-bezpeky-dorozhnoho-rukhu/

Цього травня замість традиційних масштабних заходів – максимально дистанційний формат роботи.

З дотриманням всіх карантинних норм, на цьому тижні будуть проведені роботи з безпеки руху на дорогах Харківщини.

Закликаємо усіх громадян долучатися до національного проекту ''Безпечна країна'', а дітей та молодь - брати участь у всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт, що проходить в рамках проекту: http://dopomogadtp.com/en/vseukrainskyj-konkurs-v-ramkakh-proektu-bezpechna-kraina/ .

 

Прес- служба САД у Харківській області