УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » +1 об'єкт Великого будівництва: у 2021 році ремонтуємо 25 км дороги Т-21-22 Ізюм – Барвінкове

+1 об'єкт Великого будівництва: у 2021 році ремонтуємо 25 км дороги Т-21-22 Ізюм – Барвінкове

У 2020 році по дорозі Т-21-22 Ізюм — Барвінкове на ділянці загальною протяжністю 5 км було виконано повний комплекс робіт по основному проїзду. У поточному році завершено роботи з влаштування прикрайкового лотку загальною протяжністю 1 км та виконано роботи з влаштування швидкотоку та збросів з проїзної частини на ділянці минулого року.   

У 2021 році продовжуємо ремонт дороги, плануємо відремонтувати ще 25 км, що завершить оновлення цієї̈ дороги, загальною протяжністю близько 30 км.

Наразі на ділянці дороги км 0+000 – км 2+600 виконані роботи з розпушення старого асфальтобетонного покриття та стабілізації основи дорожнього одягу. Із них, на ділянці в 1 кілометр проведено роботи з влаштування основи з ЩПС та влаштування вирівнюючого шару покриття. Роботи продовжуються.

У планах, крім виконання робіт по основному проїзду, встановити нові автобусні зупинки та пішохідні тротуари. Відновити  та укріпити узбіччя, відновити примикання та з’їзди, очистити смугу відведення від порослі, нанести дорожню розмітку та встановити нові дорожні знаки.

Термін виконання за контрактом - 2 роки. Підрядна організація ТОВ "ЄВРОБУД ПЛЮС".