Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 21.08.2019 року відбулось засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення

21.08.2019 року відбулось засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення

21 серпня 2019 року о 10:00 год. відбулась селекторна нарада з питань підготовки підприємств до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років та забезпечення його сталого проходження Укравтодором.

У відеоконференції стосовно ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення взяли участь представники всіх областей України.

На нараді від Харківської області були присутні представники: Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП «Дороги Харківщини», ДП «Харківський облавтодор», Управління Укртрансбезпеки в Харківській області, Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції в Харківській області, Головного управління ДСНС у Харківській області.

Під час засідання обговорили питання підготовки дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, врегулювання проблемних питань, які виникали під час попереднього осінньо-зимового періоду, питання організації роботи Штабу з ліквідації наслідків НС, а також основні питання міжвідомчої взаємодії, які потребують врахування в роботі Штабу з ліквідації наслідків НС.

Для підготовки дорожнього господарства до належного зимового утримання доріг Укравтодором у травні поточного року розроблено комплекс відповідних організаційних заходів з конкретними термінами їх реалізації та виконавцями робіт, зокрема здійснити: заготовку 100 % потреби протиожеледних матеріалів, завершити ремонт власної техніки та визначитися з потребою у залученні додаткового ресурсу та відпрацювати питання заправки техніки пальним у обсягах не менше 10 діб безперервної роботи, завершити роботи з ремонту відомчих житлових і виробничих приміщень, котелень, пунктів обігріву, систем енерго- та теплопостачання, інших будівель соціальної сфери, а також завершити заготівлю необхідної кількості вугілля та паливних матеріалів, інших джерел альтернативного теплопостачання, у тому числі для потреб працівників.

З метою посилення контролю за експлуатаційним станом доріг загального користування державного значення і оперативного реагування на надзвичайні ситуації у зимовий період 2019-2020 року окремим дорученням Укравтодору призначено відповідальних посадових осіб від Укравтодору та АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за забезпечення підготовки до ОЗП в областях, в тому числі за перевірку підготовки дорожніх підприємств з цих питань.

Крім того, Укравтодор залучив ДП «Дорожній контроль якості» до перевірок дорожніх підприємств в областях з питань їх готовності до роботи в ОЗП та здійснення випробувань протиожеледних матеріалів, які використовуються під час зимового утримання доріг.

Також Укравтодор зобов’язав служби автомобільних доріг в областях додатково здійснити моніторинг місць з найбільшими ускладненнями в русі та інші аварійно-небезпечні ділянки доріг з подальшою дислокацією снігоприбиральної техніки на них у зимовий період.

Повний комплекс заходів з підготовки дорожнього господарства до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року планується завершити до 01.11.2019.

 

Прес- служба САД у Харківській області