УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » 4 та 6 грудня по області очікуються опади у вигляді дощу, можливо з мокрим снігом

4 та 6 грудня по області очікуються опади у вигляді дощу, можливо з мокрим снігом

За даними Харківського гідрометеорологічного центру по області 4 та 6 грудня очікуються опади у вигляді дощу, можливо з мокрим снігом при температурі повітря від -2°С  до +3°С. 

4 грудня (субота) - вночі часом дощ з мокрим снігом. Вдень без істотних опадів. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7 — 12 м/с; вночі місцями пориви 15 — 20 м/сек. Температура повітря: вночі від -2°С до +3°С , вдень 0°С +5°С.

5 грудня (неділя) - без істотних опадів. Вітер південно-східний,  5 — 10 м/с. Температура повітря: вночі -1°С -6°С , вдень +1°С +6°Степла.

6 грудня (понеділок) - вночі невеликі опади. Вдень дощ. Вітер південно-східний, 7 — 12 м/с. Температура повітря: вночі від -2°С до +3°С, вдень +4°С  +9°С.

Водії! Під час поїздок в умовах недостатньої видимості (сильні дощі, тумани тощо) потрібно бути максимально уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера  0573368344 (цілодобово). Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Майте на увазі, що через таких погодних умов, як опади і перехід температури через "0°С" виникає ожеледиця, що значно збільшує довжину гальмівного шляху і зменшує керованість автомобілем! Доцільно відмовитися від ризикованих маневрувань, які при складних погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово. А при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.