Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » З Днем Конституції України! Слава громадянам! Слава ЗСУ! Слава Україні!

З Днем Конституції України! Слава громадянам! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Президент України: «Конституція України – наш детальний портрет. І особливо зараз, у часи повномасштабної війни, яскраво проявляються його головні риси. Норми Конституції дають змогу розшифрувати генетичний код нашої нації та знайти відповідь на два головних питання: що таке Україна і хто такі українці?».

Засади ухвалення Конституції України 26 років тому є засадами нашої боротьби зараз. Пояснюють, чому і за що ми б’ємося. Це право українського народу на самовизначення, всенародно схвалена незалежність України, незворотність її шляху до Європи.

Не ми почали війну, не ми першими стріляли й не ми першими напали. Ми захищаємо Україну, яка є суверенною, незалежною, демократичною, соціальною та правовою державою. Ми не маємо іншого вибору, аніж захищати свій вибір. Наш обов’язок – захищати наші права. Права, гарантовані Конституцією.

З Днем Конституції України!

Слава громадянам!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Ми обов’язково переможемо і відновимо наші кордони.

Звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Конституції України: http://surl.li/chpxw

____

На фото висаджене квіткове полотно, у Харківському міському саду ім. Т.Г. Шевченка, присвячене до Дня Конституції України! З квітів та мармурової крихти озеленювачі СКП «Харківзеленбуд» створили найголовніші слова, які знають у всьому світі. Слова, які стали уособлювати незалежність та свободу кожного українця, – «Слава Україні»!