Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Триває асфальтування проблемної ділянки «дороги життя» М-03 Київ-Харків-Довжанський за рахунок експлуатаційного утримання

Триває асфальтування проблемної ділянки «дороги життя» М-03 Київ-Харків-Довжанський за рахунок експлуатаційного утримання

Цього року планувалося розпочати роботи з капітального ремонту ділянки дороги від с. Новий Коротич до смт Пісочин, але вторгнення окупантів на наші землі змусило відкласти ремонт. Наразі проводимо аварійний ремонт ділянок з найбільшою руйнацією дорожнього покриття загальною протяжністю 2 км. Цей вимушений захід забезпечить тимчасовий, але якісний проїзд.

Так, на ділянці дороги І категорії км 466+880 - км 468+420 (н.п. Коротич) в бік м. Харкова, виконано:

Права полоса дорожнього руху

⁃ фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття - 1,5 км

⁃ влаштування суцільними шарами асфальтобетону - 1,5 км

⁃ роботи з планування та укріплення узбіч - 1,5 км

Ліва полоса дорожнього руху

⁃ фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття - 0,5 км

У процесі задіяно 15 од. техніки та більше 25 дорожніх працівників. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Схід».

На інших ділянках зі старим дорожнім покриттям автошляху М-03 виконуються роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном та струменевим методом.

Траса М-03 є надзвичайно важливою для життєдіяльності Харківщини, тож забезпечення швидкого і безпечного проїзду нею є необхідністю.

Просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. Закликаємо усіх бути обачними, адже в області тривають бойові дії, як і підступні обстріли окупантів!