Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Поліпшуємо «дорогу життя» Харківської області: заасфальтували проблемну ділянку дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах н.п Коротич

Поліпшуємо «дорогу життя» Харківської області: заасфальтували проблемну ділянку дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах н.п Коротич

У часи бойових дій автомобільна дорога М-03 стала «дорогою життя». Вона надзвичайно важлива для життєдіяльності Харківщини, тож забезпечення швидкого і безпечного пересування нею є одним з пріоритетів роботи дорожників.

На ділянці дороги в бік Харкова (км 466+880 - км 468+420) виконано роботи з фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштовано суцільні шари асфальтобетону на ділянках з найбільшою руйнацією дорожнього покриття загальною протяжністю 2 км, а також укріплено узбіччя. Незабаром планується нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на зазначеній ділянці, вже проведені підготовчі роботи з маркування.

Роботи виконувала підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Схід».

Нагадаємо, у 2022 році планувався капітальний ремонт ділянки дороги М-03 від с. Новий Коротич до смт Пісочин, та вторгнення окупантів змусило відкласти всі масштабні роботи. Службою було прийнято рішення провести роботи з аварійного ремонту ділянок з найбільшою руйнацією дорожнього покриття, який не потребує проєктної документації та значно дешевший за капітальній ремонт.

Наразі на інших ділянках зі старим дорожнім покриттям автошляху М-03 продовжуються роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном та струменевим методом. Паралельно дорожники виконують роботи з ремонту бар’єрного огородження та ліквідацї руйнуваннь земляного полотна, а також поновлюють дорожню розмітку.

Наголошуємо, що у зв'язку з агресією росії проти України свою роботу зосередили виключно на експлуатаційному утриманні автошляхів державного значення. Всі будівельні та ремонті проєкти поставили на паузу до нашої Перемоги.

Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності і аварійної ямковості. Враховуючи складне економічне становище в країні під час военного стану, використовуємо як умога менше коштів і спрямовуємо їх лише для підтримання безпечного проїзду.

Просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. Закликаємо усіх бути обачними, адже в області тривають бойові дії.