Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Забезпечуємо проїзд автодорогою М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, що сполучає Харків з Дніпропетровською областю

Забезпечуємо проїзд автодорогою М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, що сполучає Харків з Дніпропетровською областю

Для покрашення гуманітарної ситуації в області та доставки життєво необхідних вантажів наразі проводяться роботи з покращення проїзду по альтернативному маршруту від Харкова до Дніпра. 

Це дорога з більшою частиною старого покриття, яке так і не встигли по плану відремонтувати у 2022 році через повномасштабне вторгнення російських військ. 

Натомість тут провели аварійний ремонт. Дорожники працювали гарячим асфальтобетоном з окремими вибоїнами та пневмо-струменевими машинами для ліквідації дрібних пошкоджень. 

Наразі, задля продовження терміну служби існуючого дорожнього покриття на дорозі М-18 виконуються роботи з герметизації швів та поздовжніх тріщин асфальтобетонного покриття.
Виконуються роботи з нанесення пішохідних переходів.

Для виконання робіт залучено підрядну організацію: ДП «Харківський облавтодор».

Трасса M-18 – українська міжнародна автомагістраль, проходить від Харкова до Новомосковська і йде на Запоріжжя. Траса має альтернативний швидкісний маршрут- автошлях М-29, який простягається паралельно поза межами населених пунктів і має по дві смуги руху в кожен бік, спроектований як швидкісна автомагістраль між Харковом і Дніпром. 
Зокрема, задля безпечного проїзду по всій протяжності цієї дороги в нашій області вже ліквідована аварійна ямковість. Там тривають роботи з ремонту бар’єрної огорожі.

Наголошуємо, що наразі жодних капітальних ремонтів не проводимо, виконуємо роботи виключно з ліквідації аварійності та аварійної ямковості - заради безпеки місцевих мешканців та людей що пересуваються дорогами нашої області. 
У зв'язку з веденням воєнного стану, розуміючи становище, використовуємо як умога менше коштів.