Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Регулярно контролюємо якість дорожніх робіт

Регулярно контролюємо якість дорожніх робіт

Одним із пріоритетних завдань Служби автомобільних доріг у Харківській області є контроль та перевірка належної якості дорожніх робіт. На всіх етапах виробничого процесу лабораторія Служби здійснює відбір матеріалів для подальших випробувань у лабораторних умовах.

На локаціях, де проїзну частину закриваємо повністю новим суцільним шаром асфальтобетону, - там по завершенню робіт здійснюємо відбір кернів. Таким чином перевіряється щільність улаштованного покриття. 

Таку процедуру провели на свіжеулаштованному дорожньому покритті на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах н.п Коротич. І вже на основі цих результатів досліджень Служба вирішує чи якісно підрядник виконав роботи. У разі виявлення недоліків – підрядна організація за власні гроші має їх усунути. 

Окрім цього, лабораторія Служби автомобільних доріг проводить випробування асфальтобетонних сумішей з ділянок ямкового ремонту окремих вибоїн, контролює якість використовуваних матеріалів. Також, тривають роботи з контролю якості дорожньої розмітки.

Наша лабораторія оснащена необхідним обладнанням для ефективного та професійного контролю за якістю ремонтно-будівельних матеріалів.
Усі прилади, що задіяні при проведенні випробувань щороку проходять повірку на відповідність, калібрування та перевірку (верифікацію). 

Будьте уважні за кермом та беззаперечно дотримуйтеся ПДР.

Нагадуємо, що у зв'язку з агресією росії проти України свою роботу зосередили виключно на експлуатаційному утриманні автошляхів державного значення.
Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності і аварійної ямковості. Враховуючи складне економічне становище в країні під час военного стану, використовуємо як умога менше коштів і спрямовуємо їх лише для підтримання безпечного проїзду. 

Після нашої Перемоги ми обов’язково відновимо Велике Будівництво і реалізуємо всі плани – будівництва доріг, мостів та їх капітального відновлення!
#ВсеБудеУкраїна  
#Разом_до_перемоги