Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Готуємося до зими влітку: відновлюємо систему поверхневого водовідведення на автомобільних дорогах Харківщини 

Готуємося до зими влітку: відновлюємо систему поверхневого водовідведення на автомобільних дорогах Харківщини 

Поверхневий водовідвід – це інженерна система, головною метою якої є своєчасне видалення талих і дощових вод з ділянки дороги. 

Подбати про безпеку руху в осінньо-зимовий період маємо заздалегідь. Вже зараз дорожні бригади займаються відновленням та улаштуванням водопропускних споруд, водночас очищують та ремонтують водовідвідні лотки та труби.

Спеціальні елементи та споруди (прикрайкові і поперечні лотки, бічні водовідвідні канави) в подальшому допоможуть запобігти перезволоженню земляного полотна внаслідок дії стічних вод.

Роботи проводяться на автомобільних дорогах пріоритетного напрямку з великою інтенсивністю руху: 
М-03 Київ-Харків-Довжанський;
М-29 Харків-Красноград-Перещепине-Дніпро;
Р-78 Харків-Зміїв-Балаклія-Горохуватка;
Т-21-06 /М-03/ -Старий Мерчик-Мурафа-Краснокутськ;
Т-21-11 Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук;
Т-21-23 Межа Харківської області-Краснокутськ-/Р-46/.

Сьогодні якісне водовідведення на автомобільній дорозі, окрім підвищення безпеки руху транспортних засобів, забезпечить довговічність конструкції земляного полотна та дорожнього одягу.

Нагадуємо, що у зв'язку з агресією росії проти України свою роботу зосередили виключно на експлуатаційному утриманні автошляхів державного значення. Всі будівельні та ремонті проєкти поставили на паузу до нашої Перемоги. 
Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності і аварійної ямковості. Враховуючи складне економічне становище в країні під час военного стану, використовуємо як умога менше коштів і спрямовуємо їх лише для підтримання безпечного проїзду. 

 Разом до Перемоги !