Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Забезпечуємо безпеку руху: проводимо ремонт бар’єрного огородження

Забезпечуємо безпеку руху: проводимо ремонт бар’єрного огородження

Роботи з забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення були і залишаються ключовим завданням дорожників.

Окрім аварійного ремонту покриття по дорогам, задля безпеки дорожнього руху бригади мобільно лагодять пошкоджене металеве бар'єрне огородження.

У липні місяці підрядні організації були зосереджені на міжнародних та територіальних дорогах області: М-03 Київ-Харків-Довжанський, М-29 Харків-Краноград-Перещепине-Дніпро, Т-21-06 Старий Мерчик-Мурафа-Краснокутськ, Т-21-11 Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук, Т-21-23 Межа Харківської області-Краснокутськ-/Р-46/.

Обсяг виконаних робіт з початку бойових дій: 15536 пог.м

Для чого встановлюють дорожнє огородження?

Дорожнє огородження бар’єного та перильного типів використовують для запобігання з’їзду транспортних засобів з дороги, частини мостів, шляхопроводів, естакад, зіткнення з зустрічними транспортними засобами, наїздів на масивні предмети та споруди, які розташовані в місці відводу дороги та для зменшення енергії удару при зіткненні з ними.

Стримувальна здатність огороджень підвищує рівень безпеки автомобільної дороги. Особлива потреба в цьому є в умовах високої пропускної здатності.

Будьте уважні за кермом та беззаперечно дотримуйтеся ПДР. Закликаємо усіх бути обачними, адже в області тривають бойові дії.