Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Воюємо кожен на своєму фронті: наближаємо перемогу разом!

Воюємо кожен на своєму фронті: наближаємо перемогу разом!

Ліквідація наслідків обстрілів стала вже буденністю для дорожників. Не дивлячись на можливість потрапити під повторні обстріли, наші хлопці створюють умови для нормального та безпечного дорожнього руху на Харківській кільцевій та не тільки, заради буденного життя, щоб люди якомога менше відчували негативний вплив від війни.

Харківська область межує з країною-агресором і щодня зазнає обстрілів з боку російської армії. У свою чергу, дорожники намагаються максимально оперативно ліквідовувати такі наслідки у межах компетенції.

В умовах воєнного часу робота зосереджена виключно на експлуатаційному утриманні. Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності - заради безпеки місцевих мешканців та людей що пересуваються дорогами нашої області.

Застерігаємо, що в межах смуг відведення автомобільних доріг області можуть знаходитись вибухонебезпечні предмети. Просимо учасників дорожнього руху бути особливо обережними. Про небезпечні знахідки обов'язково повідомляти відповідні служби.

#Разом_до_перемоги