Служба автомобільних доріг в Харківській області

» Прес-центр » новини » Працюємо над покращенням проїзду транспортними артеріями Харківщини

Працюємо над покращенням проїзду транспортними артеріями Харківщини

У часи бойових дій автомобільна дорога М-03 Київ-Харків-Довжанський стала «дорогою життя». Вона надзвичайно важлива для життєдіяльності Харківщини, тож забезпечення швидкого і безпечного пересування нею є одним з пріоритетів роботи дорожників.

Минулого тижня виконували роботи з аварійного ремонту на Полтавському напрямку.

На ділянці від м. Валки в бік смт. Пісочин, бригадами робітників проводилися роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном та пневмоструменевим медодом. Виконавець робіт: підрядна організація ДП «Харківський облавтодор».

Окрім цього, ще у липні місяці підрядною організацією ТОВ «Автомагістраль-Схід» було заасфальтовано проблемну ділянку дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах н.п Коротич.

Наголошуємо, що у зв'язку з агресією росії проти України свою роботу зосередили виключно на експлуатаційному утриманні автошляхів державного значення. Всі будівельні та ремонті проєкти поставили на паузу до нашої Перемоги.

Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності і аварійної ямковості. Враховуючи складне економічне становище в країні під час военного стану, використовуємо як умога менше коштів і спрямовуємо їх лише для підтримання безпечного проїзду.

Просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. Закликаємо усіх бути обачними, адже в області тривають бойові дії.