УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Андрій Івко — спікер Міжнародної конференції «Харків: розвиток та інвестиції»

Андрій Івко — спікер Міжнародної конференції «Харків: розвиток та інвестиції»

Заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг України розповів про досвід Укравтодору в діджитал рішеннях на панелі щодо цифрової трансформації для міст.

«Рухатися у діджитал напрямку ми розпочали у 2020 році, адже у нас був амбітний план відновити протягом року найбільше кілометрів за усі роки Незалежності. Реалізувати це завдання без оптимізації роботи було б неможливо.

Раніше контроль за ходом виконання робіт здійснювався на основі передусім паперової документації, що знижувало швидкість опрацювання даних. Обмін інформацією за вертикаллю інспектор – САД – Укравтодор працював повільно» — зазначив заступник голови Укравтодору Андрій Івко.

Для впровадження інновацій, планування та забезпечення виконання робіт команда Укравтодору розробила комплексну стратегію розвитку Укравтодору. Вона включає три вектори:

  • Розвиток платформи для побудови інформаційно-аналітичних,

звітних та моніторингових систем.

  • Впровадження міжнародного досвіду в цифрових проєктах дорожньої галузі.
  • Впровадження кібербезпеки в цифрових проєктах дорожньої галузі.

Яких цілей ми хочемо досягти за її допомогою?

  • 95% планування розвитку дорожньої інфраструктури за допомогою digital інструментів
  • 100% роботи з замовниками - у прозорому цифровому просторі
  • Взаємодія з замовниками повністю підпорядкована сучасним стандартам комунікації та надання послуг.

Довідково: Міжнародна конференція «Харків: розвиток та інвестиції» була організована 6 жовтня Харківською міською радою за підтримки видавництва журналу MINTRANS та ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій».

Мета конференції — створити платформу співпраці державних та місцевих органів влади з міжнародними партнерами та представниками бізнесу для реалізації спільних проєктів з покращення інфраструктури міст та успішного розвитку України.