УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Аварійний ямковий ремонт та експлуатаційне утримання (виконання робіт за тиждень з 13 березня 2020 року по 20 березня 2020 року)

Аварійний ямковий ремонт та експлуатаційне утримання (виконання робіт за тиждень з 13 березня 2020 року по 20 березня 2020 року)

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» проводиться аварійний ямковий ремонт на автомобільних дорогах державного значення Харківської області.

Протягом минулого тижня працювало 6 власних асфальтобетонних заводи ДП «Харківський облавтодор» (Лозівський, Купянський,   Нововодолазький, В. Бурлуцький, Зачепилівський, Будянський) та один залучений асфальтобетонний завод іншого підприємства.

Всього з початку року ліквідовано 11 545 м2 аварійної ямковості; в тому числі за звітній період з 13 березня 2020 року по 20 березня 2020 року ліквідовано 4 571 м2. Роботи виконувались, холодним та гарячим асфальтобетоном на автомобільних дорогах:
•    Київ-Харків-Довжанський (в районі м. Валки, біля с. Шарівка,  в районі смт Манченки, в районі с. Нестеренки, в районі смт Рогань, в районі м. Чугуїв, біля с. Гракове);
Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта (в районі с. Вільхуватка, в районі с. Просяне);
окружна дорога навколо м. Харків (в районі мосту через р. Лопань, в районі населеного пункту Родичі, в районі с. Черкаська Лозова, біля «Фельдман ЭкоПарк», в районі Безлюдівського звалища твердих побутових відходів, в районі смт Високий);
•    Харків-Красноград-Перещепине (в районі смт Новий Коротич);
•    Полтава-Красноград (в районі с. Піщанка);
•    /М-18/-Сахновщина-Ізюм-Куп’янськ-КПП «Піски» (в районі с. Вільне, в районі с. Андріївка, в районі смт Сахновщина);
•    /М-03/ - Старий Мерчик - Мурафа – Краснокутськ (біля с. Старий Мерчик);
•    Харків – Вовчанськ – КПП «Чугунівка» (в районі смт  Старий Салтів, в районі с. Зарічне, в районі с. Бугаївка);
•    Приколотне-Великий Бурлук-Дворічна (в районі смт  В. Бурлук);
•    Лозова – Близнюки – Барвінково ( біля м. Лозова).

 

Крім цього, проводились роботи з ремонту та фарбування перильного і бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків, прибирання сміття та вирубки порослі, планування узбіччя автогрейдером та прибирання грунту з проїзної частини, очищення водовідвідних лотків та водопропускних труб.

 

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Нагадаємо, що аварійна ліквідація ямковості — є вимушеною мірою і проводиться для забезпечення безпечного проїзду автомобільного транспорту. Це тимчасовий захід, який не може замінити поточний середній чи капітальний ремонт. Відповідно до політики Укравтодору та Уряду України, дорожники поступово відходять від дрібних ремонтів і реанімують дорожню мережу шляхом поточних середніх, капітальних ремонтів та реконструкції.

 

 

Прес-служба САД у Харківській області.