УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Будівельний сезон в Харківській області вийшов на нормативні оберти. Втім, дорожники будуть нарощувати темпи

Будівельний сезон в Харківській області вийшов на нормативні оберти. Втім, дорожники будуть нарощувати темпи

Будівельний сезон в Харківській області розпочався одразу після Різдвяних свят.  Втім, тільки зараз вийшов на нормативні оберти. Дорожники продовжують нарощувати темпи.

В цьому році, одразу після Різдвяних свят ми розпочали роботи з ремонту штучних споруд. А з настанням сприятливих погодних умов і на дорогах області.

Станом на кінець березня в роботі знаходяться 10 штучних споруд (мостів та шляхопроводів) та більше 200 км* державних доріг.

*Кілометри доріг, на протяжності яких дорожниками виконуються заходи з наступного переліку комплексу робіт: фрезерування; асфальтування; влаштування з’їздів з дороги; влаштування водовідведення; укріплення узбіч; вирубка порослі; влаштування автобусних зупинок та пішохідних переходів; влаштування металевого бар’єрного огородження, дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Усі перелічені заходи сприяють покращенню безпеки дорожнього руху.

Про великі об’єкти в рамках Національного проекту «Велике будівництво» ми звітуємо регулярно.

Окрім відновлення доріг, активно розробляємо проєктні документації для розбудови дорожньої інфраструктури в області. Також по багатьох об’єктах наразі тривають тендерні процедури.