УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » День охорони праці - 2021: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

День охорони праці - 2021: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я (далі – БЗР), що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня охорони праці висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Реалізація Великого будівництва, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським є стратегічним проєктом, від якого залежить здатність економіки України пройти через кризу. 

У часи карантину це не тільки Велике будівництво, але й безпечне будівництво. Роботи на всіх об’єктах продовжуються.

Укравтодор висловлює вдячність підрядним організаціями, які продовжують виконувати ремонтно-будівельні роботи в межах визначених термінів і наполягаємо на дотриманні наступних принципів організації роботи:

Пріоритет – безпека працівників 

Офісні працівники працюютьпо можливості віддалено, а ремонтні бригади поділяються на групи, які не пересікаються одна з іншою (у випадку інфікування, це забезпечує зменшення ймовірності зараження усіх працівників). 

Щодня до початку робіт проводиться дезінфекція поверхонь, працівникам міряють температуру і тільки після підтвердження норми – допускають до виконання задач.

Транспортування 

Має бути забезпечено організоване транспортування співробітників. Транспортні засоби дезінфікують, перед посадкою водій заміряє температуру у кожного пасажира. 

У гуртожитках та будівельних містечках щоденно має проводиться ретельна обробка приміщень дезінфікуючими засобами. Забезпечується доставка необхідних продуктів, предметів першої необхідності. Працівникам рекомендовано уникати контактів із літніми людьми, які знаходяться у групі ризику.

Забезпечення  сировиною

У разі виникнення затримок у постачанні сировини прохання сконтактувати із Службою автомобільних доріг відповідної області.

Завдяки координації логістики між Укравтодором та Укрзалізницею забезпечене безперебійне транспортування сировини залізницею. Через припинення пасажирських перевезень переміщення вантажів виконується швидше, ніж було передбачено попередніми планами.

Так само не передбачається затримок із доставками з морських портів України.

Просвітництво

Закликаємо інформувати працівників та субпідрядників щодо способів попередження поширенню коронавірусу. Знання – найкраща протидія паніці.