УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » До роботи з фрезерування старого шару покриття на об’їзній дорозі навколо м. Харків приступила ще одна підрядна організація (відеоролик)

До роботи з фрезерування старого шару покриття на об’їзній дорозі навколо м. Харків приступила ще одна підрядна організація (відеоролик)

Сьогодні до роботи з фрезерування старого шару покриття на об’їзній дорозі навколо м. Харків в межах Роганського житлового масиву (від Роганської транспортної розв’язки в бік Безлюдівки) приступила ще одна підрядна організація - ТОВ "Славдорстрой".

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, так як при фрезеруванні (знятті) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону, будуть виникати тимчасові технологічні стики (ступені). Дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

Нагадуємо, що в рамках програми Президента «Велике будівництво», 11 березня 2021 року розпочато роботи з фрезерування старого шару покриття та розчищення узбіч від порослі на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський, ділянка якої відноситься до об’їзної дороги навколо м. Харків. Зараз підрядна організація ТОВ «Атомагістраль-Південь» працює на ділянці від Дергачівськой розв’язки в бік Фельдман Екопарк.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Загалом, масштабний ремонт заплановано на 58 кілометрах дороги за маршрутом об’їзної: Пісочин-П'ятихатки-Рогань-Безлюдівка на трьох відрізках: М-03 Київ-Харків-Довжанський км 472+045 - км 493+400 (на карті), М-03 Київ- Харків-Довжанський км 493+900 – км 516+200 (на карті), під′їзд до Міжнародного аеропорту "Харків" км 0+000 — км 13+688 (на карті).

На вказаних ділянках повністю оновлять покриття, додадуть перехідно-швидкісні смуги, влаштують нові автобусні зупинки, відновлять бар’єрне огородження, відновлять та укріплять узбіччя, відновлять водовідведення з проїзної частини, встановлять нові автомобільні знаки і влаштують нову розмітка.

Запланована вартість виконання робіт 1,8 млрд.грн.  Реалізація контракту розрахована на 2 роки

Схема ремонту зображена нижче ↓