УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Очікується різке зниження температури повітря, можливі опади у вигляді дрібного снігу

До уваги водіїв! Очікується різке зниження температури повітря, можливі опади у вигляді дрібного снігу

За даними Українського гідрометеорологічного центру з 21 листопада поточного року очікується різке зниження температури повітря до -8°С морозу та можливі опади у вигляді дрібного снігу. Крім цього, місцями по області очікуються пориви східного вітру, 15 - 20 м/с.

Зважаючи на наведене, просимо водіїв бути уважними за кермом та дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою існуючих камер спостереження. На небезпечних ділянках, а саме спуски та підйоми, дорожники заздалегідь формують конуси з протиожеледної суміші. Встановлюють тимчасові зимові знаки.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

 

Прес-служба САД у Харківській області