УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Розпочинаючи з вечора до області зайде циклон, який принесе опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу

До уваги водіїв! Розпочинаючи з вечора до області зайде циклон, який принесе опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу

Сьогодні ввечері 13 січня близько 20:00 години з західної частини області зайде циклон, протягом наступної доби передбачається невеликий сніг, мокрий сніг, дощ, місцями ожеледиця. Температура повітря: вночі -8°С -13°С, вдень підвищення від -1°С до +4°С. Вітер західний,  вночі 7 — 12 м/с, вдень пориви 17 — 22 м/с, ввечері посилення до 25 — 27 м/с.

У суботу 15 січня, вдень невеликий сніг, мокрий сніг. К вечору знову відбудеться зниження температури повітря  до -5°С. У неділю 16 січня  очікуються, також, невеликі опади.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження. Техніка напоготові і за необхідності для боротьби з негодою на державні дороги області може виїхати більше 300 од.

У разі ускладнення руху автошляхами державного значення області, телефонуйте нашому диспетчеру за номером (057)336-83-44, 341-31-55 (цілодобово)

Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування зображені на Google карті: https://bit.ly/3DeFe6w 

Закликаємо, всіх учасників дорожнього руху, з усією відповідальністю поставитися до погодних змін. За таких погодних умов, як коливання температурних показників через "0°С" та опадами, на дорогах області може утворюватися ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Слідкуйте за встановленими дорожніми знаками, не перевищуйте швидкісний режим, будьте пильні на дорогах та не заважайте спеціалізованій техніці працювати!  Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово. А при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.