УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Сьогодні вночі та завтра вранці місцями по області очікується туман, а вже в ніч з 19 на 20 жовтня по області очікуються перші короткочасні заморозки

До уваги водіїв! Сьогодні вночі та завтра вранці місцями по області очікується туман, а вже в ніч з 19 на 20 жовтня по області очікуються перші короткочасні заморозки

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру у Харківській області сьогодні вночі та завтра вранці місцями по області очікується туман.

Шановні водії! Під час поїздок в умовах недостатньої видимості потрібно бути максимально уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Крім того, в ніч з 19 на 20 жовтня по області очікуються перші короткочасні заморозки, до -2°С. Тому заздалегідь нагадуємо про зміну літніх шин на зимові.

У четвер, 21 жовтня, день обіцяє бути без опадів. Температура підвищиться до +17°С, а вночі знизиться до +7°С.

Проте, вже наступного тижня, вночі, знову очікується перехід температури через 0°С.

Додатково: для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації телефонуйте за номером диспетчера 0573368344 та 0573367700. Дзвінки приймаються цілодобово! Крім того, можете залишити своє звернення на Інтерактивній мапі Укравтодору → https://map.ukravtodor.gov.ua.