УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Друга акція протесту за день: через підвищення тарифів на газ, люди знову перекривають дорогу М-03, на цей раз близько м. Люботин

Друга акція протесту за день: через підвищення тарифів на газ, люди знову перекривають дорогу М-03, на цей раз близько м. Люботин

Звертаемося до водіїв, які планують їхати в бік м. Полтава: через підвищення тарифів на газ, люди знову перекривають дорогу М-03 близько м. Люботин.

У зв’язку з проведенням акції протесту через підвищення цін на газ та його транспортування, станом на 14:00 годину громадяни перекривають державну дорогу М-03 Київ-Харків-Довжанський, на цей раз біля м. Люботин км 458+700. Акція триватиме годину. Просимо дотримуватись вимог поліції.

Далі наведена схема об‘їзду ↓

Крім цього, сьогодні вранці під Харковом поблизу смт Високий громадяни вже  перекривали дорожній перехід дороги М-18 біля поліцейського поста. Вони постійно переходили дорогу та блокували рух транспорту. Таким чином громадяни протестували проти підвищення тарифів на транспортування природного газу. Наразі рух відновлено.