УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Героїчна зимова історія: дорожники врятували чоловіка, котрий лежав непритомний на морозі

Героїчна зимова історія: дорожники врятували чоловіка, котрий лежав непритомний на морозі

Дорожники врятували чоловіка, котрий лежав непритомний на морозі.

19 січня близько 15 години небайдужі автомобілісти помітили на 53 кілометрі траси М-29 Харків – Красноград – Перещепине непритомного чоловіка, котрий лежав біля автомобіля ЗІЛ. Надворі був мороз -20°C, тож важливою була кожна хвилина.

З проханням перевірити ситуацію до дорожників «Автомагістраль-Південь», котрі саме обслуговують цю ділянку траси (виконують роботи з експлуатаційного утримання дороги М-29 філія «Дорожній сервіс» ), зателефонувала поліція.

Дорожній майстер Максим Лосьєв знаходився в радіусі 30 кілометрів від вказаного місця. Прибувши, дорожник побачив чоловіка похилого віку з ознаками травми голови. Він одразу ж викликав швидку медичну допомогу. Далі Максим Лосьєв зупинив попутну машину і з допомогою водія переніс постраждалого у салон автомобіля, щоби обігріти його до прибуття медиків.

Зараз водій перебуває під опікою медиків, його життю ніщо не загрожує. Виявилося, що він перевіряв запчастини під капотом автомобіля, та послизнувся і впав. Від удару головою об землю – знепритомнів.

Дякуємо Максиму Лосьєву за уважність і небайдужість.