УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Готуємося до зими: перевірили готовність техніки та наявність протиожеледних матеріалів на складах та базах 

Готуємося до зими: перевірили готовність техніки та наявність протиожеледних матеріалів на складах та базах 

На вихідних відбувся другий етап командно-штабних навчань – практичний.

Перевірили готовність техніки до роботи в осінньо-зимовий період, наявність протиожеледних матеріалів на складах та базах. Крім цього, відбувся огляд аварійно-рятувальних засобів та потужної снігоприбиральної техніки ДСНС з обговоренням алгоритму залучення їх до роботи в надзвичайних ситуаціях.

Для зимового утримання доріг підготовлена техніка підрядних організацій, майже на 100% . Заготовлено 60% технічної солі та 96% фрикційних матеріалів.

Для недопущення виникнення транспортних заторів під час ускладнення погодних умов підготовлено місця для стоянки транзитного автотранспорту на стаціонарних площадках та площадках пунктів сервісу на основних напрямках державних доріг.

Перелік місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування Харківщини, відзначені на Google-мапі: http://surl.li/amtqc

В разі ускладнення руху автошляхами державного значення області - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344 (цілодобово).

Для координації дій у період нестабільних погодних умов в області працюватиме оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення. Робота Штабу в попередні роки підтвердила його ефективність, зокрема, у прийнятті оперативних рішень.