УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду та погодні умови на автомобільних дорогах загального користування Харківської області 13.02.2020 року

Інформація про стан проїзду та погодні умови на автомобільних дорогах загального користування Харківської області 13.02.2020 року

Проїзд державними дорогами Харківської області забезпечено.

11-12 лютого 2020 року Харківська область перебувала під впливом циклонів. Спостерігались опади у вигляді снігу, мокрого снігу з поривчастим вітром. Техніка працювала у цілодобовому режимі на всіх напрямках.

В таких районах, як: Зміївський, Лозівський, Первомайський, Чугуївський, Краснокутський, Великобурлуцький спостерігалась низова хуртовина. Робота була спрямована на очищення проїзної частини та ліквідації снігових переметів.

Протягом доби, на дорогах області працювало 213 одиниць спецтехніки та 240 робітників дорожнього господарства. Крім цього, залучена техніка сторонніх організацій: автогрейдери та навантажувач ДРСУ-33 (у Чугуївському районі), КРАЗ МЧС та спецавтомобіль ЗІЛ-131 ДСНС ( у Вовчанському районі).

У період з 12 по 13 лютого для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано 1892м3 піщано-соляної суміші та 304т технічної солі.

Завдяки злагодженій взаємодії з працівниками ДП «Харківський облавтодор», Патрульної поліції, ДСНС у Харківській області  та Укртрансбезпеки вдалось досягти безперебійного руху автотранспорту на дорогах загального користування державного значення.

Станом на 09:00 годину ранку 13 лютого в східній частині області залишаються опади у вигляді невеликого снігу. Температура коливається від +1°С до -2°С. Протягом доби, по області можливий невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с.

Виконуються роботи з розширення проїзної частини та  обробки доріг протиожеледними матеріалами на маршрутах з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечних ділянках (спуски, підйоми). Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем!

Пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.