УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду та погодні умови на автомобільних дорогах загального користування Харківської області 23.03.2020 року

Інформація про стан проїзду та погодні умови на автомобільних дорогах загального користування Харківської області 23.03.2020 року

Проїзд державними дорогами Харківської області забезпечено.

21-22 березня 2020 року Харківська область перебувала під впливом циклону. Спостерігались опади у вигляді дощу та мокрого снігу, снігу з поривами північно-східного вітру 15 - 20 м/с. Температура повітря по області коливалась: 21 березня - вдень +7°С +10°С, вночі від -3°С до +2°С; 22 березня - вдень від 0°С до +5°С, сьогодні вночі до -6°С.

Техніка працювала у цілодобовому режимі. Робота була спрямована на очищення проїзної частини та ліквідацію ожеледиці.

Станом на ранок 23 березня, на дорогах області виконуються роботи з розширення проїзної частини, а також обробки доріг протиожеледними матеріалами на маршрутах з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечних ділянках (спуски, підйоми). Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Сьогодні за прогнозом синоптиків мінлива хмарність. Без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря вдень -1°С +4°С. Вітер північно-східний, 7 - 12 м/с, можливі пориви вітру 15-20 м/с.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем!

Пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.