УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Календарна зима на Харківщині розпочалася невеликим мокрим снігом. Проїзд по державним дорогам – забезпечено

Календарна зима на Харківщині розпочалася невеликим мокрим снігом. Проїзд по державним дорогам – забезпечено

Календарна зима на Харківщині розпочалася невеликим мокрим снігом. Протягом 1 грудня опади спостерігалися у більшості районах області. Температура коливалась вдень  від 0°С  до +2°С, вночі  від -2°С до -5°С.  

На дорогах працювало 87 од спецтехніки підрядних організацій ДП «Харківський облавтодор» та ТОВ «Автомагістраль-Південь» , із них в чергуванні 30 од. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами використано: піщано-соляної суміші – 600,6 м3 та технічної солі – 155  т.

Станом на 13-00 год. 2 грудня  по області хмарно, без опадів. Стан покриття на дорогах  – місцями мокре, оброблене ПСС. Проїзд по державним дорогам – забезпечено.  

 

 У зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області може утворюватися ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.

У разі ускладнення руху автошляхами державного значення області - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344 (цілодобово). Стоянки та місця відстою для транспортних засобів по нашій області нанесені на Google мапі: http://surl.li/avsev