Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Керівник Державного агентства автомобільних доріг провів селекторну нараду з керівниками обласних Служб

Керівник Державного агентства автомобільних доріг провів селекторну нараду з керівниками обласних Служб

22 травня відбулась у відеорежимі селекторна нарада Укравтодору та ПАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” під головуванням Славоміра Новака.

Під час наради з керівниками обласних Служб автомобільних доріг обговорили питання щодо обсягів виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості, стан підготовки дорожнього господарства до туристичного сезону та осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, питання фінансування та стан проведення експертизи проектної документації. Окрему увагу приділили ходу виконання ремонтно-будівельних робіт, які розпочались по всій країні.

Крім необхідності дотримання термінів і темпів виконання робіт, очільник Укравтодору Славомір Новак наголосив на важливості контролю якості виконаних ремонтних робіт.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України розпорядився приймати роботи на об’єктах виключно після отримання позитивних висновків від ДП «Дорожній контроль якості», на їх відповідність вимогам державних і галузевих норм, стандартів та проектної документації.

Начальники Служб доповіли про хід виконання робіт з капітальних та середніх поточних ремонтів. Обговорили проблемні питання по кожній області та шляхи їх вирішення.