Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Керівник Укравтодору Славомір Новак разом з начальником Служби Євгеном Зражевцем перевірили хід робіт на аварійному шляхопроводі в районі с. Пісочин

Керівник Укравтодору Славомір Новак разом з начальником Служби Євгеном Зражевцем перевірили хід робіт на аварійному шляхопроводі в районі с. Пісочин

11 вересня 2019 року керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак разом з начальником Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгеном Зражевцем та заступником голови ХОДА Вадимом Даніеляном, проінспектували хід відновлюваних робіт на пошкодженому шляхопроводі через залізничні колії на автомобільній дорозі М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту "Харків".

Наразі, дорожники працюють. Потяги йдуть. Проведено першочергові заходи, які гарантують безпеку: встановлені підпірні стійки, які убезпечують міст від можливих подальших пошкоджень. Частину конструкції підготували до демонтажу.

Доставляють мостові інженерні конструкції, які будуть встановлювати під опорами шляхопроводу.

9 вересня в Державному агентстві автомобільних доріг відбулася нарада, присвячена питанню оперативного відновлення шляхопроводу. Було затверджено план дій щодо відновлення шляхопроводу на автомобільній дорозі державного значення М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на ділянці км 0+518 в м. Харків передбачає:
•    Підсилення прогонових будов за допомогою тимчасових конструкцій по типу МІК (мостові інженерні конструкції).
•    Демонтаж балок в третьому зруйнованому прольоті.
•    Демонтаж і відновлення ригелю та підсилення конструкції третьої опори.
•    Влаштування нових прогонових будов в третьому прольоті.
•    Відновлення та посилення ригелю другої опори.
•    Влаштування плити проїзної частини та асфальтобетонного покриття в третьому прольоті.
•    Ремонт тротуарів.
•    Відкриття руху з обмеженням вантажопідйомності до 20 тонн та обмеження руху вантажного транспорту.

Завершити роботи планується до початку зими.

На даний час автомобільний рух на ділянці де знаходиться аварійний шляхопровід закрито.
Об’їзд здійснюється за наступними напрямками:
Автомобільна дорога М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта: смт. Високий, с. Жихор, Безлюдівське шосе, Кільцева дорога.
Автомобільна дорога М-03 Київ – Харків – Довжанський: смт. Пісочин, авторинок «Лоск», Кільцева дорога.

Нагадуємо, у зв’язку із руйнуванням шляхопроводу через залізничні колії на автомобільній дорозі М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на км 0+518 в м. Харків з 25.08.2019 року рух закрито. У результаті події ніхто не постраждав. Залізничні колії залишилися вільними. З виїздом на місце виявлено руйнування третього прогону з подальшим його падінням на укіс земляного насипу. Площа руйнування за розміром 9×12 метрів. Для гарантування безпеки на об’єкті встановили пости чергування, блоки, світлоелементи. З метою вивчення стану споруди та визначення попередніх причин руйнування в Службі автомобільних доріг в Харківській області було терміново створено штаб з розслідування надзвичайної події, до складу якого увійшли представники Служби автомобільних доріг, ДП «Харківській облавтодор», кафедри мостів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, експертного центру «Інженерних споруд». За попередніми висновками фахівців, причиною аварії стало проїзд великовагового наднормативного транспорту.

Транспортні потоки направлено по іншій частині об'їзної дороги навколо м. Харків - по дорозі М-03 Київ - Харків - Довжанський схема закриття руху

 

Прес- служба САД у Харківській області