Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Харківська область взяла участь у 15-му Міжнародному форумі «АВТОДОРЕКСПО 2017»

Харківська область взяла участь у 15-му Міжнародному форумі «АВТОДОРЕКСПО 2017»

Традиційно, Харківська область взяла участь у 15-му Міжнародному Форумі з проектування, будівництва та експлуатації автомобільних доріг та мостів АВТОДОРЕКСПО 2017!

З 8 по 10 листопада у Києві проходив 15-й Міжнародний форум «АВТОДОРЕКСПО», присвячений технологіям будівництва та ремонту доріг і мостів. Він включає в себе спеціалізовану виставку та велику науково-практичну конференцію. Форум проходив за підтримки Державного агентства автомобільних доріг України та сприяє впровадженню сучасних технологій у дорожньому будівництві країни.

Цього року тут були представлені стенди 60 компаній з різних країн світу. Уже в перші години роботи Форуму можна було відзначити досить високу відвідуваність.

На офіційній церемонії керівник Укравтодору Славомір Новак у своїй промові зазначив: «Торік я сподівався, що кількість учасників цієї виставки буде більшою. Сьогодні я радий вітати учасників з 60 компаній. Серед них представники Польщі, Італії, Німеччини, Туреччини, Чехії, Білорусі та України. Це свідчить про якість та довіру. Переконаний, що іноземні колеги зможуть поділитися корисним досвідом, а ми -   залучити нові технології та нову техніку на наші майданчики». Пан Новак також відзначив, що зараз ми знаходимося у процесі продовження капітального ремонту країни та на старті двох фундаментальних реформ дорожньої галузі, - зазначив Славомір Новак. - З 1 січня втілюємо в життя децентралізацію доріг та імплементуємо Дорожній фонд. На початку буде непросто. Але я впевнений, що це початок довгострокових кардинальних змін ситуації в дорожній галузі країни на краще».

Після завершення офіційної церемонії почесні гості за традицією вирушили оглядати стенди та знайомитися з учасниками виставки.

 

Прес-служба САД у Харківській області