УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Комісійний огляд-2021: підсумки весняного обстеження автодоріг державного значення

Комісійний огляд-2021: підсумки весняного обстеження автодоріг державного значення

На Харківщині завершився традиційний весняний комісійний огляд автодоріг загального користування державного значення. Комісії у складі представників Служби автодоріг, ДП «Харківській облавтодор», ТОВ «Автомагістраль-Південь», представників Управлінь патрульної поліції та з представниками Укрзалізниці та Укртрансбезпеки перевірили загальний стан дорожньо-транспортної мережі: покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), технічні засоби організації дорожнього руху (у тому числі облаштування залізничних переїздів), об’єкти зовнішнього освітлення, аварійно-небезпечні ділянки, санітарний стан узбіч та смуг відведення автодоріг, місця здійснення габаритно-вагового контролю.

За результатами обстеження, на автошляхах загального користування державного значення області (міжнародних, національних, регіональних та територіальних) складено комісійні акти та визначено першочергові роботи з усунення виявлених недоліків.

Комісійний огляд для визначення загального обсягу робіт із експлуатаційного утримання автодоріг державного значення тривав з 07 квітня по 30 квітня 2021 року.

Нагадаємо, з початку року силами філій ДП «Харківський облавтодор» та підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь» на автодорогах загального користування усунено 79,9 тис. м² ямковості.

Загалом для підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення області, з початку року підрядними підприємствами виконано наступні роботи:
встановлено та замінено дорожніх знаків – 491 шт.;
нанесено ліній дорожньої розмітки – 365 км ліній;
поновлено розмітку пішохідних переходів – 23 шт.;
встановлено нового бар’єрного огородження – 400 м, відремонтовано - 1,07 км;
видалено порослі протяжністю – 3,97 км;