УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На 29,5 кілометровій ділянці дороги Т-21-13 Золочів – Максимівка влаштовано нове дорожнє покриття у повному конструктиві

На 29,5 кілометровій ділянці дороги Т-21-13 Золочів – Максимівка влаштовано нове дорожнє покриття у повному конструктиві

Т-21-13 Золочів – Максимівка  (км 0+000 – км 33+394) – влітку було розпочато роботи з поточного середнього ремонту ділянки протяжністю 33,39 км (від смт Золочів до повороту на с. Сковородинівку). Термін виконання робіт за контрактом – 2 роки. Цього року планувалось відновити близько 25 кілометрів дороги.

Наразі, на 29,5 кілометровій ділянці влаштоване нове дорожнє покриття у повному конструктиві. Завершені роботи з влаштування влаштування прикрайкових дорожніх лотків, відремонтовано та встановлено водопропускні труби. Виконані роботи з влаштування з'їздів та примикань, автобусних зупинок та тротуарів. Тривають роботи з укріплення узбічч та влаштування водоскидів, встановлюються нові дорожні знаки. Планується нанесення розмітки.

Підрядна організація ТОВ «Автомагістраль південь»

Нагадаємо, що у планах за два роки по всій протяжності автомобільної дороги, крім виконання робіт по основному проїзду, відновити  та укріпити узбіччя, примикання та з’їзди, очистити смугу відведення від порослі, нанести дорожню розмітку та встановити нові дорожні знаки.