Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський поблизу м. Ізюм влаштовують верхній шар покриття

На автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський поблизу м. Ізюм влаштовують верхній шар покриття

На Харківщині активними темпами ведуться роботи з поточного середнього ремонту автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Виконуються роботи двома асфальтоукладальними бригадами, що влаштовують верхній шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону поблизу м. Ізюм у напрямку Чугуєва.

До виконання робіт залучено понад 70 працівників та 50 одиниць техніки.

Під час виконання робіт рух транспорту організовано однією половиною проїзної частини у реверсному режимі. Тому перепрошуємо за тимчасові незручності та просимо учасників дорожнього руху звертати увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки, дотримуватись правил дорожнього руху та вказівок регулювальників.

Зокрема, в цьому році на ділянках від м. Чугуїв до кордону з Донецькою областю вже влаштовано 21 км верхнього шару покриття з асфальтобетону.

В рамках Програми «Велике будівництво» плануємо роботу з влаштування верхніх шарів дорожнього покриття на ділянках від м. Чугуїв в бік Донецької області –  67 км.

Довідково: дорога є черговим «довгобудом» – роботи на якій розпочалися у 2011 році в рамках підготовки до UEFA Euro 2012. Потім була перерва до 2017 року. За минулі роки, а саме: з 2017 року по 2020 рік – відновлено 94,2 км дорожнього покриття, у тому числі 27,2 км у верхніх шарах (закінченому конструктиві).

Дорога співпадає з міжнародним транспортним коридором Європа – Азія, є однією з головних транспортних артерій області, яка сполучає Центральну та Східну частину України.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху,  звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Прес-служба САД у Харківській області