УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На дорозі М-03 (Донецький напрямок) км 594 ведуться роботи з влаштування основи покриття з ЩПС на відігнаних лівоповоротних з'їздах

На дорозі М-03 (Донецький напрямок) км 594 ведуться роботи з влаштування основи покриття з ЩПС на відігнаних лівоповоротних з'їздах

Стосовно автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжаньский - траса  є дорожнім «довгобудом» – ремонтувати її почали ще у 2011 році в рамках підготовки до UEFA Euro 2012, після чого роботи було призупинено до 2017 року.

В 2020 році на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський (від окружної навколо м. Харків до кордону з Донецькою областю) із застосуванням перевантажувача асфальтобетонної суміші оновили 95 км верхнього шару покриття. На 2021 рік по основному проїзду залишилась ділянка на в`їзді до м. Харків та ділянка в м. Чугуїв (загальною протяжністю 8,6 км). Цього року плануємо завершити комплекс робіт за цим напрямком.

Наразі по цьому напрямку на км 594 біля с. Слабунівка, підрядники влаштовують шар основи покриття з ЩПС на відігнаних лівоповоротних з'їздах. Паралельно з цим ведуться роботи з демонтажу бортового каменю та влаштування лотків для водовідведення на 599 км.

Також по дорозі М-03 км 553+506 тривають роботи з капітального ремонту штучної споруди. Новий шляхопровід будується паралельно існуючому нині мосту, яким зараз здійснюється рух транспорту. Після закінчення будівництва існуючий міст буде закрито. Роботи планується завершити в кінці 2021 року.