УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На дорозі Р-78 Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття

На дорозі Р-78 Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття

Цього року при наявному фінансуванні буде оновлено 14,2 км дорожнього покриття на регіональній дорозі Р-78 Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка.

Наразі, відфрезеровано дорожнього покриття – 4,8 км. Влаштувано основи з щебенево-піщаної суміші з додаванням цементу – 1,8 км. Влаштовано вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття – 0,8 км.

Роботи виконуються біля с. Веселе км 118+800.

Загалом середнім поточним ремонтом буде відновлено 14,2 км автодороги Р-78 Харків - Зміїв - Балаклея - Гороховатка (окремими ділянками).

Довідково: загальна протяжність дороги 134,2 км. Дорога побудована в 60-х роках. І з того моменту до 2017 року капітально не ремонтувалась. З 2017 по 2019 роки було відремонтовано поточним ремонтом, окремими ділянками 22 км із них у повному конструктиві 14 км.

Будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Підрядна організація: ТОВ ООО Славдорстрой.

 

 

Прес- служба САД у Харківській області