УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На дорозі Т-21-12 Пересічне – Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води" - влаштували 6,4 км верхнього шару дорожнього покриття

На дорозі Т-21-12 Пересічне – Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води" - влаштували 6,4 км верхнього шару дорожнього покриття

Продовжуємо роботи на автодорозі  Т-21-12 Пересічне – Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води" (км 0+000 – км 6+900) протяжністю 6,9 км (дорога цілком).

В рамках поточного середнього ремонту на об’єкті вже провели такі роботи: на ділянці 6,4 км завершили влаштування шарів основи, влаштування вирівнюючого шару та верхнього шару дорожнього покриття по основному проїзду.  На ділянці в 0,5 кілометрів (ділянка що залишилась) знаходиться міст, який буде відремонтовано наступного року разом із дорожнім покриттям.

Паралельно виконуються роботи зі встановлення бортового каменю та влаштування тротуарів, земляні роботи, а саме влаштування укріпленого узбіччя. Незабаром розпочнуться роботи з нанесення дорожньої розмітки.

Крім того, проєктом поточного середнього ремонту тут передбачені облаштування зупинок, встановлення водоскидних лотків та дорожніх знаків, нанесення розмітки.

Фото зроблені підрядною організацією ТОВ "СЛАВДОРСТРОЙ".