УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На Харківщині виконується комплекс робіт по заливці тріщин в асфальтобетонному покритті (відеоролик)

На Харківщині виконується комплекс робіт по заливці тріщин в асфальтобетонному покритті (відеоролик)

Ремонт тріщин і швів, як і відновлення асфальтового покриття, з часом, буде потрібно для будь-яких доріг і територій.

Так, на цьому тижні продовжується виконання комплексу робіт по заливці тріщин в асфальтобетонному покритті на об'їзній дорозі навколо міста Харкова.

Основні операції по заливці і герметизації тріщин в асфальтобетонному покритті:
1. Розшивання тріщини
Суть оброблення полягає в тому, що б видалити зруйновані і непрацездатні краю тріщини і створити камеру певної форми для подальшого заповнення гарячим герметиком (мастикою).
2. Продувка / просушка
Наявність в тріщині пилу, бруду, частинок зруйнованих крайок, вологи призводить до істотного зниження адгезії мастики, а отже і якості ремонту. Рішенням є використання стисненого повітря, механічної щітки.
3. Герметизація швів
Герметизація - операція заповнення тріщин гарячої мастикою за допомогою "Заливщика швів" (плавильно-заливального котла). Основна вимога до обладнання - це підтримка постійної температури герметика, так як зниження температури спричиняє зниження адгезійних і інших властивостей.

 

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.