УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На км 609 дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський влаштовують верхній шар покриття (відеоролик)

На км 609 дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський влаштовують верхній шар покриття (відеоролик)

Поточний середній ремонт автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський у Харківській області триває. Виконуються роботи з влаштування верхніх шарів дорожнього покриття на перехідно-швидкісних смугах км 609.

Зокрема, в цьому році на ділянках від м. Чугуїв до перехрестя з дорогою Н-26 Чугуїв-МІлове та від примикання Р-79 Сахновщина-Ізюм-Куп’янськ-КПП "Піски" до  км 604  - влаштовано 28 км верхнього шару покриття з асфальтобетону.

 

На відео 625-й кілометр, влаштування верхнього шару покриття в м. Ізюм

В рамках Програми «Велике будівництво» плануємо роботу з влаштування верхніх шарів дорожнього покриття на ділянках від м. Чугуїв в бік Донецької області.

Дорога співпадає з міжнародним транспортним коридором Європа – Азія, є однією з головних транспортних артерій області, яка сполучає Центральну та Східну частину України.

Довідково: дорога є черговим «довгобудом» – роботи на якій розпочалися у 2011 році в рамках підготовки до UEFA Euro 2012. Потім була перерва до 2017 року. За минулі роки, а саме: з 2017 року по 2020 рік – відновлено 94,2 км дорожнього покриття, у тому числі 27,2 км у верхніх шарах (закінченому конструктиві).

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху,  звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Харківській області