УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На мосту дороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта км 147+227 влаштовано нижній та верхній шар з асфальтобетону

На мосту дороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта км 147+227 влаштовано нижній та верхній шар з асфальтобетону

Восени 2020 року було розпочато поточний середній ремонт штучної споруди на автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта км 147+227.

Станом на початок липня місяця, виконано демонтаж проїзної частини, армування та бетонування накладної плити. Відремонтовано дві консольні підвіски мосту, влаштовано перильне огородження.
Виконані роботи з гідроізоляції, влаштовано нижній та верхній шар з асфальтобетону.
Наразі ведуться роботи по піскоструйній обробці фасаду прогонових споруд.

Підрядна організація ТОВ Спеціалізована механізована колона № 23.

Незабаром рух буде відкрито. Нагадаємо, що у зв’язку з технологією виробництва та необхідністю проведення певних видів ремонтних робіт на мосту було закрито дорожній рух на ділянці км 143+436 – км 147+670 автомобільної дороги загального користування державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта.

До відома: на балансі Служби автомобільних доріг у Харківській області на автомобільній дорозі державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта км 147+227 поблизу м. Перещепине на кордоні Харківської та Дніпропетровської областей розташований міст через річку Оріль протяжністю 128 пог. м. До відкриття автомобільної дороги Р-51 «Харків-Красноград-Перещипине» міст забезпечував пропуск транспортних вантажних та пасажирських потоків через р. Оріль в обох напрямках між Харківською та Дніпропетровською областями. За період експлуатації міст зазнав великих пошкоджень.

За результатами комісійного обстеження вищезазначеної мостової споруди та попередження виникнення надзвичайної ситуації на ділянці автомобільної дороги  загального користування державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта - Ялта на км 147+227 Служба автомобільних доріг у Харківській області запланувала виконання робіт з поточного середнього ремонту мосту (договір № Т50-ХСАЯ147/20 від 23 липня 2020 року) у термін до 31.12.2021 року.

 

Прес-служба САД у Харківській області.