УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На мосту км 2+852 дороги Н-26 Чугуїв-Мілове влаштовано асфальтобетонне покриття у двох шарах

На мосту км 2+852 дороги Н-26 Чугуїв-Мілове влаштовано асфальтобетонне покриття у двох шарах

У кінці лютого місяця поточного року було організовано будівельний майданчик та розпочато поточний середній ремонт штучної споруди на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв-Мілове км 2+852.

На початку робіт шляховиками було виконано демонтаж мостового полотна половини споруди. Протягом чотирьох місяців було проведено ремонт правого та лівого проїзду, а саме: заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити, гідроізоляції, асфальтобетонного покриття у двох шарах. Крім цього, по правому проїзду встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовано водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого сучасного матеріалу.

Наразі ведуться роботи зі встановлення огородження та влаштування покриття на тротуарах лівого проїзду. Продовжуються роботи з ремонту опор та прогонових будов.

Рух автотранспорту здійснюється у реверсному режимі за допомогою світлофорного регулювання!

Підрядна організація: ТОВ ІНТЕХ КОМПЛЕКТ

Роботи планують завершити в другому півріччі 2021 року.

Довідково: Міст через р. Сіверський Донець розташований на автомобільній дорозі Н-26 на виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка. Довжина штучної споруди 108,94 п.м., рік побудови 1989 -  і з того часу капітально не ремонтувався.