УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На об’їзній дорозі Харкова влаштовано 18 км фінішного шару з ЩМА із 58 запланованих кілометрів

На об’їзній дорозі Харкова влаштовано 18 км фінішного шару з ЩМА із 58 запланованих кілометрів

У рамках президентської програми «Велике будівництво», на об’їзній дорозі станом на середину літа відфрезеровано 50,7 км старого шару покриття, заасфальтовано 49,2 км дорожнього покриття у вирівнюючому шарі з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші та 18 км у верхньому шарі з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Потужна спецтехніка працює майже цілодобово, усе для того, аби якнайшвидше надати безпечний та комфортний проїзд.  

У розрізі доріг, маємо такі дані:
- на ділянці М-03 Київ-Харків-Довжанський від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву - 10 км у фінішному/верхньому шарі, 33,5 км у вирівнюючому шарі із них 18 км з використанням георешітки, відфрезеровано - 37 км старого шару покриття;
- на ділянці М-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка - 8,1 км у верхньому шарі, 13,7 км у вирівнюючому шарі із них 5,8 км з використанням георешітки, відфрезеровано - 13,7 км старого шару покриття;

Крім цього, для ув’язки дорожнього одягу між шарами асфальтобетону дорожники влаштовують композитну арматуру, вже влаштовано 28,1 тис. кв.м.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Наразі на ділянці дороги М-03 Київ-Харків-Довжаньский, яка входить до складу об’їзної підрядниками виконуються роботи з влаштування верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону на ділянці км 504 - км 506 (між Липецьким та Вовчанським перехрестям),  на ділянці км 514 - км 516 відновлюють узбіччя та видаляють поросль (близько ринку на 1-му кілометрі), на км 503 влаштовують бортовий камень, а на км 575 влаштовують перехідно-швидкісну смугу руху (примикання до мікрорайону Залютино).

На ділянці дороги М-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» продовжуються роботи з влаштування верхнього шару на ділянці дороги від Філіп Морріса до Роганського житлового масиву, крім цього підрядники влаштовують водовідні споруди та перехідно-швидкісні смуги на ділянці розташування виїзду з міського сміттєзвалища.

Паралельно виконуються роботи по додатковим перехідно-швидкісним смугам, видалення чагарникової порослі з узбіч та установки бортів, демонтаж бар’єрного огородження, демонтаж старого та влаштування нового бортового каменю.

Нагадуємо, за ділянками ремонту:

Перша ділянка: траса М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 472+045 – км 493+400, від смт. Пісочин до Фельдман Екопарку. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Друга ділянка: М-03 Київ – Харків – Довжанський,  км 493+900 – км 516+200, від Фельдман Екопарку до Роганського житлового масиву. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Третя ділянка: M-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків», на ділянці км 0+000 — км 13+688, від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка. Працює підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Об’їзна дорога навколо м. Харків складається з відрізків 5-х доріг загальною протяжністю 82 км. Загалом у рамках програми Президента #Велике_будівництво на 58 кілометрах об’їзної дороги за маршрутом: Пісочин-П'ятихатки-Рогань-Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя. Вартість проєкту – 1,8 млрд гривень, термін виконання – 2 роки.