УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На об’їзній дорозі навколо м. Харків відфрезеровано майже 10 км старого покриття

На об’їзній дорозі навколо м. Харків відфрезеровано майже 10 км старого покриття

Станом на кінець березня 2021 року на об’їзній дорозі навколо м. Харків відфрезеровано майже 10 км. Працює 3 фрезерувальні машини.

На ділянці дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський км 492 - км 493 біля Бєлгородської розв'язки над фрезеруванням старого дорожнього покриття працює 2 фрези.

На ділянці дороги M-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» км 0 - км 1, від Роганського житлового масиву в бік смт. Безлюдівка - 1 фреза.

Незабаром розпочнуться роботи з асфальтування.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, так як при фрезеруванні (знятті) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону, будуть виникати тимчасові технологічні стики (ступені).

Нагадуємо, за ділянками ремонту:

Перша ділянка: траса М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 472+045 – км 493+400, від смт. Пісочин до Фельдман Екопарку. Ведеться фрезерування покриття та розчистка узбіччя від чагарників. Відфрезеровано 9 км. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Друга ділянка теж по М-03 Київ – Харків – Довжанський,  км 493+900 – км 516+200, від Фельдман Екопарку до Роганського житлового масиву. На ній роботи розпочнуться впродовж 2021 року. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Третя ділянка: M-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків», на ділянці км 0+000 — км 13+688, від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка. Відфрезеровано 0,8 км. Працює підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Загалом у рамках програми Президента #Велике_будівництво на 58 кілометрах об’їзної дороги за маршрутом: Пісочин-П'ятихатки-Рогань-Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя. Вартість проєкту – 1,8 млрд гривень, термін виконання – 2 роки.