УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На Об'їзній дорозі навколо м. Харків влаштовано 16 км вирівнюючого шару з асфальтобетону

На Об'їзній дорозі навколо м. Харків влаштовано 16 км вирівнюючого шару з асфальтобетону

Станом на кінець квітня 2021 року на Об’їзній дорозі навколо м. Харків заасфальтовано 16 км дорожнього покриття у вирівнюючому шарі: із них на ділянці М-03 від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву - 14 км, на ділянці М-03-03 від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка - 2 км.

Відфрезеровано 33,2 км старого покриття: М-03 від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву - 26 км, М-03-03 від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка - 7,2 км.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Наразі підрядниками виконуються роботи з влаштування вирівнюючого шару з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на трьох ділянках об’їзної, біля Бєлгородської розв’язки розпочалося армування шарів асфальтобетонного покриття із використанням георешітки, біля 17 кладовища - армування шарів асфальтобетонного покриття із використанням композитної арматури. Продовжуються роботи з фрезерування.

Паралельно виконуються роботи по додатковим перехідно-швидкісним смугам, видалення чагарникової порослі з узбіч та установки бортів.

Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, так як при фрезеруванні (знятті) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону, будуть виникати тимчасові технологічні стики (ступені).

Нагадуємо, за ділянками ремонту:

Перша ділянка: траса М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 472+045 – км 493+400, від смт. Пісочин до Фельдман Екопарку. Асфальтування, армування шарів асфальтобетонного покриття із використанням георешітки, роботи по додатковим смугам руху. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Друга ділянка: М-03 Київ – Харків – Довжанський,  км 493+900 – км 516+200, від Фельдман Екопарку до Роганського житлового масиву. Асфальтування, армування шарів асфальтобетонного покриття із використанням композитної арматури, фрезерування, розчистка узбіччя від чагарників, роботи по додатковим перехідно-швидкісним смугам та установка бортів. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Третя ділянка: M-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків», на ділянці км 0+000 — км 13+688, від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка. Асфальтування, фрезерування, розчистка узбіччя від чагарників. Працює підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Об’їзна дорога навколо м. Харків складається з відрізків 5-х доріг загальною протяжністю 82 км. Загалом у рамках програми Президента #Велике_будівництво на 58 кілометрах об’їзної дороги за маршрутом: Пісочин-П'ятихатки-Рогань-Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя. Вартість проєкту – 1,8 млрд гривень, термін виконання – 2 роки.