УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На одній половині споруди розташованої на дорозі М-20 (на м. Бєлгород) км 12+100 влаштовано асфальтобетонне покриття. Шляховики ремонтують другу половину мосту

На одній половині споруди розташованої на дорозі М-20 (на м. Бєлгород) км 12+100 влаштовано асфальтобетонне покриття. Шляховики ремонтують другу половину мосту

Роботи ведуться на другій половині споруди розташованої на дорозі М-20 Харків – Щербаківка (на м. Бєлгород) км 12+100.

На початку робіт шляховиками було виконано демонтаж мостового полотна половини споруди, а потім проведено ремонт правого проїзду, а саме: заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити, гідроізоляції, влаштуванням двох шарів асфальтобетонного покриття. Крім того встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовується водовідведення. Виконано роботи з перевлаштування підферменників.

Наразі проведено демонтаж другої половини споруди.  Ведуться роботи з влаштування конусів, влаштування нових перехідних плит, ремонту опор та прогонових будов, перевлаштування підферменників.

Рух автотранспорту здійснюється по відновленій полосі руху.

Підрядна організація: ТОВ «МОСТСТРОЙКОМ»

Договором передбачено закінчити роботи до кінця 2021 року.

Довідково: Міст розташований на автомобільній дорозі М-20 поблизу Фельдман-Екопарк. Довжина штучної споруди 61,7  п.м., рік побудови 1968 -  і з того часу капітально не ремонтувався.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху,  звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.